MÖBLER / Bord / Etagebord 14908239

nr 1490 8239

Etagebord

med låda, sent 1800-tal, mahogny. Bredd: 50 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 72 cm

Kondition: slitage, lös skiva

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:10:13